Набор на летний курс заканчивается 31.05.2022. Регистрируйся ниже!

Töötuba: Python

Meie minimaalselt 3-tunnises töötoas sukeldud sügavale Pythoni maailma, õpid selle keele põhitõdesid ning saad käed külge mitmele praktilisele ülesandele.

  • 16+
  • Eesti, vene ja inglise keeles
  • Telli meilt töötuba, tuleme üle Eesti kohale!
  • Min kestus: 3h

Original price was: €600,00.Current price is: €450,00.

Python töötuba min kestus 3h.

Meie minimaalselt 3-tunnises töötoas sukeldud sügavale Pythoni maailma, õpid selle keele põhitõdesid ning saad käed külge mitmele praktilisele ülesandele.

Mis teeb meie töötoa eriliseks?

Põhjalik sissejuhatus: Alustame algusest, tutvustades Pythoni keele põhielemente ja süntaksit. Ei ole vaja eelnevat programmeerimiskogemust, sest meie eksperdid juhendavad sind igal sammul.

Praktilised ülesanded: Õppimine on kõige efektiivsem, kui saad kohe kätt proovida! Seetõttu viime läbi mitmeid praktilisi ülesandeid, mis aitavad sul mõista Pythoni põhimõtteid ja rakendada neid reaalsetes situatsioonides. Alustame lihtsatest ülesannetest, mis loovad kindla aluse ja liigume järk-järgult keerukamate ülesannete poole.

Võimalused edasijõudnutele: Kui soovid rohkem väljakutseid või spetsiifilisemaid teemasid, pakume võimalust tellida pikemaid või edasijõudnutele suunatud töötubasid. Meie kogenud juhendajad kohandavad õppekava vastavalt sinu vajadustele ja oskustele.

Telegram Bot’i või veebilehtede scrapimine: Lisaks Pythoni põhitõdedele pakume võimalust tutvuda ka praktiliste rakendustega nagu Telegrami botide loomine või veebilehtede andmete kaevandamine (scrapimine). Need on tänapäevased ja praktilised oskused, mis avavad uksi erinevatele karjäärivõimalustele.

Kursuse ülesehitus:

  1. Sissejuhatus Pythonisse: Tutvustame Pythoni võimalusi ja selle praktilisi kasutusi.
  2. Pythoni põhielemendid: Muutujad, andmestruktuurid, tingimuslaused ja tsüklid.
  3. Praktilised ülesanded: Loome koos lihtsaid programme, lahendame probleeme ja õpime, kuidas Pythoni abil teha elu lihtsamaks.
  4. Paus: Lühike puhkepaus, et saaksid värskendust võtta ja küsimustele vastuseid saada.
  5. Praktilised ülesanded jätkuvad: Loome koos lihtsaid programme, lahendame probleeme ja õpime, kuidas Pythoni abil teha elu lihtsamaks.
  6. Edasijõudnute teemad (valikuline): Kui soovid rohkem, uurime sügavamalt mõnda konkreetset teemat või rakendust.

Kes saavad osaleda:

See töötuba on sobilik kõigile alates 16. eluaastast, eriti kui on olemas soov programmeerimise karjääri osas. Samas, ei ole otseselt vaja eelnevat kogemust – ainus nõue on avatud meel ja tahe õppida!

Keeled: Töötuba on saadaval kolmes keeles: eesti, inglise ja vene.

PS! Alati on võimalik juurde tellida pikemat teile personaliseeritud töötuba või mitu töötuba järjest!

Kõikidele hindadele lisandub KM

Õpilase vanus/Возраст ученика

16+

Lisatund/Стоимость дополнительного часа

50 EUR