Набор на летний курс заканчивается 31.05.2022. Регистрируйся ниже!

Töötuba: Äri-IT

Tere tulemast meie intensiivsesse Äri-IT töötuppa! Meie ühepäevane kursus viib sind läbi disainmõtlemise põhimõtete, kasutades Google’i materjale, ning lõpuks loome ka oma probleemi lahenduse MVP. See kursus on suunatud noortele vanuses alates 16-aastastest, kes soovivad mõista disainmõtlemise olulisust äris ja õppida lahendama reaalseid probleeme.

  • 16+
  • Eesti, vene ja inglise keeles
  • Telli meilt töötuba, tuleme üle Eesti kohale!
  • Min kestus: 8h

Original price was: €1.300,00.Current price is: €1.200,00.

Äri-IT töötuba, min kestus 8h:

Tere tulemast meie intensiivsesse Äri-IT töötuppa!

Meie ühepäevane kursus viib sind läbi disainmõtlemise põhimõtete, kasutades Google’i materjale, ning lõpuks loome ka oma probleemi lahenduse MVP. See kursus on suunatud noortele vanuses alates 16-aastastest, kes soovivad mõista disainmõtlemise olulisust äris ja õppida lahendama reaalseid probleeme.

Mis teeb meie töötoa eriliseks?

Põhjalik sissejuhatus disainmõtlemisse: Alustame algusest, tutvustades disainmõtlemise põhitõdesid ja selle olulisust ärimaailmas. Kasutame selleks Google’i CSI:Lab (Creative Skills for Innovation) materjale, mis on tuntud oma selguse ja praktiliste näpunäidete poolest. Kuna neid materjale kasutati Google’i töötajate poolt teiste Google’ töötajate õpetamiseks. Meie oleme teinud selle töötoa noortele sobivaks.

Praktilised harjutused: Kursuse käigus läbime mitmeid praktilisi harjutusi, kus rakendame õpitut reaalsete probleemide lahendamiseks. Kasutame disainmõtlemise tööriistu ja meetodeid, et luua tõhusaid ja kasutajasõbralikke lahendusi.

MVP loomine: Lõpuks loome oma probleemi lahenduse minimaalse elujõulise toote (Minimum Viable Product ehk MVP). See on kiire ja odav viis idee testimiseks ja kasutajate tagasiside kogumiseks, suurt investeeringut tegemata.

Kursuse ülesehitus:

  1. Sissejuhatus disainmõtlemisse: Tutvustame disainmõtlemise kontseptsioone ja meetodeid ning selle olulisust äris.
  2. Praktilised harjutused: Läbime mitmeid praktilisi harjutusi, kus rakendame disainmõtlemise põhimõtteid reaalsete probleemide lahendamiseks.
  3. MVP loomine: Juhendame osalejaid oma probleemi lahenduse MVP loomisel ja tutvustame, kuidas seda kiiresti ja tõhusalt testida.

Kes saavad osaleda:

See töötuba on mõeldud noortele alates 16-aastastest, kes soovivad mõista disainmõtlemise alustalasid ja iteratsiooni tähtsust lahenduste loomisel. Samuti on see suurepärane võimalus astuda esimesed sammud ärimaailma ning õppida, kuidas lahendada reaalseid probleeme loovatel ja tõhusatel viisidel.

Keeled: Töötuba on saadaval kolmes keeles: eesti, inglise ja vene.

PS! Alati on võimalik juurde tellida pikemat töötuba või mitu töötuba järjest!

Kõikidele hindadele lisandub KM

Õpilase vanus/Возраст ученика

16+

Lisatund/Стоимость дополнительного часа

50 EUR